top of page

Studio

Jesteśmy Minimalni, bo połączyła nas wspólna filozofia projektowania. W designie, marketingu i komunikacji wybieraliśmy przede wszystkim oszczędne formy i tak trafiliśmy na siebie. Od tego momentu konsekwentnie budujemy wspólną markę wokół minimalizmu, który kładzie nacisk na umiar i zrównoważoną doskonałość.

Studio_Minimalni.png

Usługi

Branding

To proces kreujący tożsamość naszej firmy, zawierający w sobie szereg unikalnych cech oraz wartości, z którymi nasi odbiorcy będą się identyfikować i od razu pomyślą: “Tak! Właśnie za to lubię tę markę!”.

Branding to nic innego jak nadawanie znaczenia naszej marce! Bazuje na szerszym postrzeganiu strategii marketingowej firmy i opiera się na całościowym projektowaniu materiałów wizerunkowych marki klienta – od kreowania archetypów oraz założeń kultury organizacyjnej marki, po współpracę w zakresie projektowania obszaru identyfikacji wizualnej.

— strategia marki
— archetypy
— psychologia marki
— logo
— akcydensy firmowe (wizytówka, papier firmowy, stopka mailowa itp.)
— brandbook
— typografia
— kolorystyka

Rebranding

Odpowiada na potrzebę modyfikacji i odświeżenia dotychczasowej strategii komunikacji w firmie poprzez zmianę logo, uporządkowanie obszarów wizualnych na stronach internetowych czy nawet…… wykreowanie nowej nazwy! Brzmi jak szaleństwo, prawda? Pozwala to jednak na spójność, nową aranżację aspektów technicznych, oraz zadanie sobie najprostszego pytania: za co klienci mogą nas na nowo polubić?

 

To ogół symboli oraz form wizualnych, które służą kreowaniu spójnego wizerunku marki na rynku i wzmacniają jej konkurencyjność. Również raj dla zmysłów i namacalna strona marki – możesz jej dotknąć, potrzymać ją, zobaczyć!

Identyfikacja Wizualna

Co składa się na identyfikację wizualną? Mówimy tutaj o: logotypie, kolorystyce, kroju pisma, wyglądzie produktów oraz ich opakowaniach, szacie zewnętrznej materiałów promocyjnych i wielu, wielu innych. Ale to nie koniec! Identyfikacja wizualna opiera się na dokumentacji elektronicznej, w której jasno określamy sposoby używania konkretnych oznaczeń graficznych. Z niczym nie zostajesz więc sam – proces identyfikacji wizualnej trwa od pomysłu, poprzez realizację i przedstawienie dokładnej instrukcji użytkowania wszystkiego, co wpadło Ci do głowy!

— logo
— brandbook
— akcydensy firmowe (wizytówka, papier firmowy, stopka mailowa itp.)
— typografia 
— kolorystyka
— system identyfikacji wizualnej

Fotografia reklamowa

Kto z nas nie kupuje oczami? Fotografia reklamowa ma na celu promowanie naszej marki, produktu lub usługi poprzez zdjęcia, które odzwierciedlają indywidualną wartość oferowanych usług. Powinna więc budować pozytywne skojarzenia z naszymi działaniami i przyciągać potencjalnego odbiorcę, a więc… jest atrakcyjna, szczegółowa i dopracowana w każdym calu! I to wszystko? Absolutnie nie! Fotografia reklamowa obejmuje szereg fascynujących dziedzin takich jak: fotografia jubilerska, samochodowa, modowa i wiele, wiele innych!

— sesja studyjna
— sesja produktowa
— sesja biznesowa/portretowa
— sesja wnętrz 
— sesja modowa
— sesja eventowa i reportaż
— edycja i retusz zdjęć​​​​​​​

Strona www

Myślisz, że wystarczy “istnieć” na Facebooku? Masz poczucie, że inna droga jest już raczej przestarzała i “nie ma się co w nią bawić”? A czy zdarzyło Ci się wpisywać w wyszukiwarkę nazwę firmy i odkryć, że nie ma ona strony internetowej? Myślimy sobie wtedy: “hmm, dopiero się rozkręcają, a ja poszukuję specjalistów”, więc… idziemy do konkurencji. Chcemy pomóc Twojej marce – we współpracy z programistą skroimy stronę www na wymiar!

 

— projekt layoutu strony www
— dobór typografii
— projekty slajderów/animacji

bottom of page